• Założenia projektu

• Ogólnopolski projekt edukacyjny "Gramy zmysłami"

Adresaci projektu: grupy: 5-6 latki, 5 latki, 4-5 latki
          Realizatorzy projektu: mgr Ewelina Kraus - Furczyk, mgr Mariola Ferfecka, mgr Kinga Firganiek, mgr Beata Reguła
          Czas trwania projketu: 1.10.2023 - 31.05.2024

Głównym celem Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Gramy Zmysłami” jest innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci. Tworzenie przez nauczycieli odpowiednich warunków do poznawania świata wieloma zmysłami oraz budowania wiedzy na temat integracji sensorycznej.

Realizacja założeń polegać będzie na wykonywaniu zadań ustalonych na każdy miesiąc trwania projektu. Zadania realizowane będą w każdej grupie przedszkolnej osobno lub wspólnie (np. na przedszkolnym placu zabaw, w sali SI).

Realizacja założeń:

Październik – SENSORYCZNY TOR PRZESZKÓD