• 19.02.2023 22:14
        • Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu jest wielkim wydarzeniem. Podczas uroczystości najmłodsi mają okazję nie tylko pokazać dziadkom, jak są dla nich ważni, ale także zademonstrować swoje umiejętności  i talenty.
          W dniach od  8 do 10 lutego 2023 roku piękni, młodzi i zdolni aktorzy, czyli nasze kochane przedszkolaki wystąpiły w przedstawieniach przygotowanych dla swoich Babć i Dziadków. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły, a także recytowały wierszyki, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami. Każda babcia i każdy dziadek otrzymali od swoich wnuków drobne upominki. Wzruszeniom w tych dniach nie było końca.