• Dzień Teatru- konkurs recytatorski w przedszkolu

• 09.04.2024 21:32
      • 26.03.24r. w naszym przedszkolu odbyły się eliminacje do konkursu recytatorskiego pt. „Wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima”. Z wszystkich grup wiekowych swój udział zgłosiło 28 dzieci. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale. Jury wyłoniło z każdej grupy wiekowej po trzy osoby. Wśród wyróżnionych dzieci znalazły się: Nela Konarska, Anna Sobik, Maja Sadkowska, Mateusz Hoczek, Emilia Gębala i Roksana Krawiec.
         Następnego dnia 27.03.24r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji dzieci z grupy „Malinki” przygotowały wiosenną inscenizację do wiersza D. Gellner pt. „A tulipan śpi”. Po przedstawieniu nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów dla wyróżnionych w konkursie recytatorskim. Pozostałe dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz książeczki. Na zakończenie spotkania nagrodzone dzieci zaprezentowały jeszcze raz swoje wiersze przed całym przedszkolem. Dziękujemy wszystkimi rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu, a małym artystom za piękne występy.