• KONKURSY

ROK SZKOLNY 2018/2019

KONKURS – „MŁODY KONSTRUKTOR”

Cele konkursu:

Celem konkursu jest wyróżnienie najciekawszych projektów wynalazków lub innych rozwiązań technicznych, promocja kreatywności, rozwijanie i wspieranie twórczego myślenia uczniów.

Organizator: Samorząd Uczniowski

Zasady udziału w konkursie:

• konkurs jest przeznaczony dla młodych konstruktorów i wynalazców z klas IV-VIII;

• do konkursu można zgłaszać projekty w kategoriach:

WYNALAZKI lub inne ROZWIĄZANIA TECHNICZNE (w tym ulepszenia już istniejących narzędzi, np.: łopatki do piaskownicy, ołówka, grzebienia, spełniające wymogi funkcjonalności i przedstawione w formie wykonanego ręcznie modelu.

• prace będą oceniane w następujących kategoriach:

1. Klasy IV - V

2. Klasy VI-VIII

3. Praca grupowa (do 5 osób)

• na pracy należy umieścić: imię i nazwisko autora, klasę;

• prace należy składać do 30.11.2018r. u opiekunów SU;

• kryteria oceny prac: twórcza pomysłowość i wyobraźnia, samodzielność oraz estetyka wykonania.

Zachęcamy do udziału!

ROK SZKOLNY 2017/2018

Centrum Handlowe Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza dzieci  do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą dynię z okazji Halloween. Więcej informacji na temat konkursu u opiekunów Samorządu Uczniowskiego: p.Barbary Wisły, p. Michała Matrasa lub na stronie internetowej:

***********************************************************************************************************************************************Podobny obrazZbiórka żołędzi, kasztanów i ziaren zbóż

Koło Łowieckie ,,Bażant" w Bestwinie wraz z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym wzorem lat ubiegłych ogłasza zbiórkę żołędzi i ziaren zbóż. Zapraszamy wszystkich uczniów do aktywnego wzięcia udziału w programie ,,Pomoc dzieci w zimowym dokarmianiu zwierząt dziko żyjących". Dla najaktywniejszych , czyli dla osób które zbiorą największą ilość żołędzi przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Żołędzie należy zbierać w miejscach bezpiecznych pod opieką osób dorosłych. Zebrane żołędzie i kasztany należy gromadzić w domu w miejscu suchym, przewiewnym- tak aby nie spleśniały.Nie należy mieszać ze sobą nasion. Data zbiórki żołędzi  w szkole zostanie ogłoszona w listopadzie (około 15.11.)

***************************************************************************************************************************************************

ROK SZKOLNY 2016/2017

Brak informacji

ROK SZKOLNY 2015/2016

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WZIĘLI UDZIAŁ W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJ WYCIĘTY LAMPION Z DYNI, KOORDYNATORAMI KONKURSU BYLI OPIEKUNOWIE SU, NAUCZYCIEL PLASTYKI ORAZ WYCHOWAWCY KLAS 1-3.

ROK SZKOLNY 2014/2015

Wyniki konkursu na najładniej wycięty lampion z dyni:

Zwycięzcy:
          Wiktoria Nawalany klasa 3
          Patryk Góra klasa 2b
          Marta Adamaszek klasa 1b
          Wyróżnienia:
          Maksymilian Bastek
          Zuzanna Cupriak
          Piotr Flis
          Karolina Semaniak

ROK SZKOLNY 2013/2014

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na najpiękniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Prace należy składać u pań Eweliny Furczyk i Alicji Skrudlik w terminie do  3. marca. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w piątek 7 marca.

Zapraszamy uczniów klas 1 -3 do wzięcia udziału w konkursie halloweenowym na najciekawiej wycięty lampion z dyni. Pracę należy składać w dniach 22 i 23 października u wychowawców lub opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Najfantazyjniej wycięte lampiony zostaną nagrodzone. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24 października.

Zapraszamy uczniów klas 4 - 6 do udziału w konkursie wiedzy "Halloween Party", który odbędzie się w dniu 15 października. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu następnym. 12 osób z najlepszymi wynikami z każdej klasy zostanie zakwalifikowanych do udziału w imprezie halloweenowej organizowanej w naszej szkole w dniach 25/26 października.

Życzymy powodzenia!

W dniu 24 października  rozstrzygnięto konkurs na najbardziej fantazyjnie wycięty lampion z dyni. Wyniki zostały ogłoszone przez opiekunów Samorządku Uczniowskiego w obecności pani dyrektor Krystyny Bryksy,  pani Ewy Adamaszek oraz wszystkich uczestników konkursu.

Pierwsze miejsce zajął lampion wycięty przez Katarzynę Jonkisz z klasy 3B, drugie przez Małgorzatę Kopel z klasy 3B, zaś trzecie -  Hannę Sojkę z klasy 3A.

Wyróżnienia otrzymali:

• Mikołaj Kopeć,