• Styczeń

Przed nami ferie...

POZNAJ ZASADY, O KTÓRYCH ZAWSZE NALEŻY PAMIĘTAĆ:

• informuj opiekunów, gdzie dokładnie idziesz i o której godzinie wrócisz,
          • nie noś kluczy, komórki, pieniędzy w widocznym miejscu – to może skusić potencjalnego złodzieja,
          • nie rozmawiaj z obcymi osobami i nie ufaj im,
          • przestrzegaj zasad poruszania się po drodze,
          • nikomu nie podawaj swojego adresu zamieszkania, nazwiska, nr telefonu,
          • jeśli ktoś próbuje Cię skrzywdzić, wołaj głośno o pomoc,
          • jeśli ktoś krzywdzi Twojego kolegę, reaguj natychmiast i zawołaj osobę dorosłą.

Bezpieczne ferie 2017

·                    Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bielsku-Białej informuje o rozpoczęciu na terenie województwa śląskiego akcji „Bezpieczne ferie 2017”. Główny cel akcji to zapewnienie bezpieczeństwa wypoczywających dzieci i młodzieży.
                           Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem internetowym:
          http://wypoczynek.men.gov.pl dostępna jest ogólnopolska baza zgłoszonego wypoczynku dzieci i młodzieży, w której można znaleźć informacje dotyczące miejsca wypoczynku, organizatora i jego dane teleadresowe.

Znalezione obrazy dla zapytania osikowa dolina bombki boże narodzenie

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”.

Henry Ford

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kaniowie składa gorące podziękowania na ręce wszystkich Rodziców i Pracowników naszej szkoły, którzy aktywnie włączyli się w działania związane ze zorganizowaniem środowiskowych jasełek.

W prace zaangażowali się przedstawiciele Rady Rodziców, panie: Monika Jarosz, Edyta Rączkowska, Agata Mika, Justyna Kurasiewicz, Alicja Kobiela oraz panowie: Łukasz Kupczak, Piotr Przemyk, Marcin Gęszka, Artur Beniowski, Łukasz Pękala, Ryszard Fajt, Damian Duda, Marcin Rączkowski, Łukasz Góra.

O przygotowanie pysznych wypieków zatroszczyły się mamy naszych uczniów, panie: Agata Kleczek, Katarzyna Mitko, Joanna Papla, Regina Kupczak, Roksana Kóska, Gabriela Wieczorek, Katarzyna Pękala, Marcelina Szczepaniak, Bożena Aleksiejuk, Dorota Grzywa, Monika Brosz, Agata Góra, Edyta Góra, Magdalena Pietraszko, Barbara Janusz, Krystyna Goryl, Iwona Sojka, Ewelina Gawlik, Agata Mika, Joanna Muras, Katarzyna Szafarczyk oraz Agata Rusin.

Słowa wdzięczności kierujemy również do pań: Moniki Sowy, Barbary Wróbel, Joanny Sysło, Beaty Karkoszki oraz Jowity Lebryk, które przyczyniły się do sprawnego przebiegu uroczystości.

Z wyrazami głębokiego szacunku,

Dyrekcja Zespołu  Szkolno-Przedszkolnego w Kaniowie

*****************************************************************************************************************************************************************

Rada Rodziców zaprasza  na ,,Jasełka”, które odbędą się

6 stycznia 2017r. o godz.16:00 w Sali OSP w Kaniowie.

Będzie można zobaczyć dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kaniowie, a także dzieci z Publicznego Przedszkola w Kaniowie.

Wszystko połączone będzie ze wspólnym kolędowaniem.

Zapraszamy na kiermasz ciast.

Rozdajemy uśmiech przed świętami

– paczki dla osób samotnych z naszej miejscowości.

Jak co roku uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji przygotowywania paczek i życzeń świątecznych dla osób samotnych z naszej miejscowości. Prezenty zostały rozdane 22 grudnia. Mamy nadzieję, że ten słodki poczęstunek umilił obdarowanym ten świąteczny czas.