• Pory wydawania posiłków, odpisy obiadów.

• Szanowni Rodzice,

wzorem lat ubiegłych informujemy, że z powodu nieobecności dziecka w szkole, wynoszącej jeden lub więcej dni, może nastąpić zwrot kosztów wyżywienia. Fakt nieobecności dziecka musi jednak zostać zgłoszony z jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 9.00 (w dni robocze), tylko i wyłącznie w formie elektronicznej przez Librus z informacją o odpisie za obiady (pani Moniki Falkowskiej – obiady odpisy).

Jeśli nieobecność dziecka została zgłoszona przez rodzica do godziny 9.00 danego dnia roboczego, odliczenia dokonuje się dopiero od drugiego dnia po dniu zgłoszenia.

Zwrot kosztów wyżywienia dziecka możliwy jest w formie odpisu.

Termin płatności: do 10 dnia każdego miesiąca – termin nieprzekraczalny (brak płatności w terminie – zgodnie z regulaminem Stołówki Szkolnej – jest równoznaczny z rezygnacją z korzystania z posiłków).

Proszę wpłacać na konto: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY w KANIOWIE

Nr rachunku: 58 8453 0002 0000 4718 2000 0080

Tytuł płatności:    Za obiady, miesiąc, rok,  IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, KLASA
        (wpłaty prosimy dokonywać za każde dziecko osobno).

Prosimy wpłacać dokładnie taką kwotę, jaka została Państwu podana, jak również o terminowe wpłaty.