• Rekrutacja do przedszkola

• Zarządzenie Dyrektora

Przedszkola publiczne – nabór elektroniczny

I etap – rekrutacja

W dniu 1 marca 2024 o godz. 8.00 dla rodziców, którzy chcą zapisać dziecko do przedszkola bądź zmienić dotychczasowe przedszkole, zostanie uruchomiona strona internetowa:

gminabestwina.przedszkola.vnabor.pl, na której będzie można sprawdzić ofertę wszystkich przedszkoli oraz dokonać zapisu dziecka do przedszkola.

Uwaga! system zostanie zamknięty w dniu 15.03.2024 r. o godz. 15.00

Po wprowadzeniu do systemu „Wniosku o przyjęcie kandydata do przedszkola prowadzonego przez Gminę Bestwina” należy wydrukować kartę zapisu i dostarczyć ją wraz z oświadczeniami do przedszkola pierwszego wyboru (czyli do przedszkola znajdującego się na pierwszym miejscu na liście przedszkoli, do których rodzic dziecka stara się o jego przyjęcie) nie później niż do 15 marca 2024r. Do godz. 15.00.

II etap - potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola

W terminie od 3 do 10 kwietnia 2024r. Rodzice/opiekunowie prawni potwierdzają wolę zapisu dziecka w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane. Brak takiego potwierdzenia będzie równoznaczne z wykreśleniem dziecka z listy dzieci przydzielonych przez system do placówki. Rodzice/opiekunowie prawni, którzy rezygnują z miejsca w przedszkolu mają obowiązek niezwłocznego powiadomienia o tym fakcie dyrektora przedszkola.

Dodatkowe informacje

Od 5.02.2024 od godziny 8.00 do 21.02.2024 do godziny 15.00 będą przyjmowane deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Publicznym w Kaniowie. Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku nr. 1 (punkt 5 i 6) do zarządzenia nr. 10 Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kaniowie.

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego

Oświadczenie - kontynuowanie nauki rodze

ństwa

Oświadczenie - samotne wychowywanie