• 05.12.2022 22:06
        • Dnia 25 listopada 2022 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzięki prezentacji multimedialnej dzieci miały możliwość zapoznania się z historią powstania pluszowego misia oraz przypomnienia sobie znanych ,,misiowych bohaterów’’ z różnych popularnych bajek. Nie zabrakło w tym dniu misiowych tańców, śpiewów i zabaw. Zarówno te małe, jak i duże przedszkolaki, wyrecytowały wspólnie wiersz Czesława Janczarskiego „Naprawimy Misia”. Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek w postaci wafli polanych pysznym miodem, pamiątkowe medale oraz miały możliwość zrobienia zdjęć w fotobudce.