• Dzień Mamy i Taty w najmłodszych grupach

• 20.09.2023 11:43
        • W dniach 26 i 31 maja w najmłodszych grupach przedszkolnych: „Krasnoludki” i „Puchatki” odbyły się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty.  Młodzi artyści pod okiem swoich wychowawców pięknie recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz wykonali pokazowe tańce. Przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na koniec przedstawienia rodzice z okazji swojego święta otrzymali od dzieci drobne upominki. Nie zabrakło również czasu na przytulaski i buziaki. Dodatkowo w grupie „Krasnoludki” na zakończenie uroczystości zaprezentowano wykonany przez wychowawców wzruszający film pt. „Mamo, Tato popatrz na to…mój pierwszy rok w przedszkolu”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.