• Dzień Dziewczynek

• 23.10.2023 19:02
        • W naszym przedszkolu Dzień Dziewczynek obchodziliśmy 11 października. W tym wyjątkowym dniu w grupach przedszkolnych nie zabrakło niespodzianek, upominków oraz wspaniałej zabawy. Każda dziewczynka otrzymała prezent oraz medal lub dyplom, dzięki którym mogła poczuć się wyjątkowo. Chłopcy składali koleżankom życzenia, wręczali upominki i zapraszali do wspólnej zabawy przy muzyce. Oprócz śpiewów i tańców był też czas na relaks w salce zabaw. Dzieci nurkowały w baseniku pełnym piłeczek, kołysały się na dużych dmuchanych piłkach, bawiły w domku. Po skończonych zabawach był czas na słodki poczęstunek. Dzień Dziewczynek dostarczył dzieciom dużo wrażeń, śmiechu i radości. Na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.