• 29.11.2023 20:09
        • W dniu 24 listopada 2023 roku przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone, a każdy był piękny i wyjątkowy.
          Przedszkolaki tego dnia zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, piosenki, misiowe tańce oraz słodki akcent - degustacje miodu. Ten dzień w przedszkolu pełen był radości, słodkości oraz wspólnej zabawy.