• Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

• 13.02.2024 18:22
        • Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z miłością, ciepłem i wszystkim, co dobre. Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, które przedszkolaki zawsze obchodzą z wielkim zapałem i radością. Jak co roku, wszystkie dzieci z przedszkola w Kaniowie wraz z wychowawczyniami przygotowały wspaniałe występy.  Podczas uroczystości obecne były Panie Dyrektor, które powitały gości oraz złożyły życzenia.
          W dniach od 24 do 26 stycznia 2024 roku pięknie udekorowana sala gimnastyczna zamieniła się w magiczne miejsce pełne uśmiechów, wzruszeń i artystycznej ekspresji. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do tego dnia ćwicząc swoje role i piosenki. Wszystko po to, aby zaprezentować swoje umiejętności i sprawić radość bliskim.
          Młodsze przedszkolaki z wielkim entuzjazmem recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły wypełniając salę atmosferą miłości. Starsze dzieci zaprezentowały umiejętności aktorskie wystawiając jasełka. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku w postaci pysznych ciast i babeczek, które przygotowali niezastąpieni rodzice. Oprócz występów, dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom upominki, które wcześniej przygotowały w przedszkolu.
          To były wyjątkowe uroczystości pełne radości, wzruszeń, uśmiechu i dumy. Szczęśliwe twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Te przeżycia na pewno pozostaną na długo w sercach wszystkich uczestników.