• Dzień Chłopaka i Dziewczynki

• 16.10.2022 15:37
        • Zapraszamy do przeczytania artykułu i obejrzenia galerii.
        • Z okazji Dnia Chłopaka i Dnia Dziewczynki przygotowano dla dzieci z naszego przedszkola zabawę pt. „Poczta dla Chłopców i Dziewczynek”. Aby umilić naszym przedszkolakom to święto, dzieci w wyznaczonym czasie mogły umieszczać w specjalnie przygotowanej skrzynce pocztowej listy, laurki, rysunki przygotowane dla swoich kolegów i koleżanek. 30 września i 11 października do sal przedszkolaków wjechała na hulajnodze pani „Listonosz”, która rozdała dzieciom przesyłki. Każdy przedszkolak otrzymał w dniu swojego święta korespondencję. Zabawa ta przysporzyła naszym podopiecznym dużo śmiechu i radości. Nauczyciele zatroszczyli się o to, aby dzieci w tych wyjątkowych dniach spędziły czas na wspólnej zabawie. Razem z rodzicami zadbano o słodki poczęstunek, upominki, dyplomy i medale dla naszych milusińskich.