• WRZESIEŃ

• *****************************************************************************************************************************************************************

W ostatnim dniu września uczniowie klas starszych wzięli udział w szkolnej dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Okazja ku temu znalazła się w szkolnym kalendarzu - w rytmie disco czwartoklasiści, piątoklasiści i szóstoklasiści uczcili ,,Dzień Chłopaka''heart.    O oprawę muzyczną zatroszczył się zaprzyjaźniony D. J KRIS, a przerwy na oddech po parkietowych szaleństwach wykorzystano na zabawy i konkursy z nagrodami, które przygotowali i przeprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Ciasta

11 września kontynuując ubiegłoroczną tradycję Samorząd Uczniowski przeprowadził szkolny kiermasz ciast. Rodzice, którzy przyszli na pierwsze w tym roku spotkanie z Panią Dyrektor, wychowawcami, mogli zakupić słodkie i pyszne wypieki.
               Wszystkim mamom, które poświęciły swój czas aby przygotować te pyszności serdecznie dziękujemy.

*********************************************************************************************************************************************************************

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

1 września 2014 roku w Szkole Podstawowej w Kaniowie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Pani dyrektor mgr Krystyna Bryksa najpierw serdecznie powitała zebranych a następnie omówiła organizację bieżącego roku szkolnego oraz przedstawiła nowych pracowników szkoły.

Nowym wicedyrektorem została p. Katarzyna Hesek.

Życzymy Jej jak najwięcej radości i zadowolenia z pracy oraz wielu sukcesów.

W tym roku obchodzimy 75 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem  chcąc uczcić pamięć poległych złożyli kwiaty i zapalili znicze pod pomnikiem w Kaniowie.

Następnie, w sympatyczny nastrój wprowadził wszystkich obecnych ciekawy i pełen energii program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy 5, który przygotowała mgr Ewelina Furczyk.

Najważniejszym elementem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, którzy dopiero stają na początku swej szkolnej drogi. Złożyli oni uroczyste ślubowanie i zostali przez Panią Dyrektor pasowani na uczniów.

Życzymy Wam wszystkim na początek

Szkolnego roku – samych piątek!

Uczcie się jak mówicie w „dechę”

I niech z was szkoła ma pociechę!

Na zakończenie uroczystości p. dyrektor życzyła wszystkim zebranym zapału w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz pasma sukcesów, a także zdrowia i wielu radości w bieżącym roku szkolnym.