• Talenciaki

• Drodzy Uczniowie, Rodzice zapraszamy Was do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła Talentów” organizowanej przez sieć sklepów LIDL.

Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu i odebrać „talenciaka” za każde wydane 50 zł. Istotne jest to, że premiowane rachunki muszą zawierać zakup owoców lub warzyw. Otrzymane „talenciaki” (w formie papierowej) należy wrzucić do specjalnego pudełka, które znajduje się na parapecie naprzeciwko sekretariatu lub w świetlicy szkolnej. Można też zeskanować kod z „talenciak i przekazać punkty na konto szkoły.

Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania tej akcji, ponieważ dzięki niej nasza szkoła może zdobyć liczne nagrody wspierające edukację i zabawę.

Akcja trwa od 1 września do 5 listopada br.

• Ogłoszenie

• W dniach 1.09.2023 r. (piątek) oraz 4.09.2023 r. (poniedziałek), zostaną rozdane porozumienia dla dzieci, które w roku 2023/2024 będą uczęszczały do Przedszkola Publicznego w Kaniowie. Bardzo prosimy o wypełnienie dokumentów, podpisanie przez obojga rodziców/ opiekunów prawnych i oddanie wychowawcy grupy do 8 września 2023 r. (piątek).

• Kilka słów o tym, jak spędzaliśmy wakacje na obozie w Rudnie

• Początkiem lipca odbył się obóz rekreacyjno-sportowy w Rudnie w ośrodku „Wielkopolska” nad Jeziorem Orchowym.

Uczniowie naszej szkoły jak co roku wzięli udział w obozie. Tym razem uczestnikami byli piątoklasiści.

Pogoda dopisała i dzięki temu mogliśmy korzystać ze sprzętu pływającego (kajaki,supy), jak też zażywać kąpieli w jeziorze. Popołudniowe mecze w koszykówkę, piłkę nożną oraz siatkówkę zabierały nam czas do kolacji. Do naszej dyspozycji był również stół bilardowy, piłkarzyki oraz rowery, na których zwiedzaliśmy okolicę. Wieczorami bawiliśmy się na dyskotekach, a na koniec obozu oczywiście mieliśmy spływ kajakowy rzeką Obrzycą. Dwie wycieczki  do Parowozowni w Wolsztynie i do Zielonej Góry dopełniły nasz plan.

Od paru lat uczestnikami naszego obozu są piłkarze Podbeskidzia, z którymi można było odbyć profesjonalny trening piłkarski. Niektórzy będą wspominać podchody, inni zawody z balonami napełnionymi wodą, a jeszcze inni czas spędzony na ciekawej lekturze na leżaku. Mam nadzieję, że mile spędziliście czas na obozie i zobaczyliście wiele ciekawych miejsc.

Do zobaczenia w przyszłym roku :)

Opiekun Tadeusz Szkuta

• Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, iż od 7.08.2023 do 14.08.2023 sekretarat w szkole będzie nieczynny.