• WRZESIEŃ

•                              UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

2 września 2013 roku w Szkole Podstawowej pożegnaliśmy wakacyjne rozrywki: morza, jeziora, góry stały się już wspomnieniami.
          Nadeszła pora wracać do obowiązków szkolnych.Tym razem cała społeczność szkolna przeżywała to szczególnie, bo wszystkich uczniów przywitała nowa Pani Dyrektor mgr Krystyna Bryksa.
                   My życzymy Jej jak najwięcej radości i zadowolenia z pracy oraz wielu sukcesów.
                 Nastepnie w dobry i sympatyczny nastrój wprowadził wszystkich obecnych ciekawy i pełen energii program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy 3b, który przygotowała mgr Anna Kłoda.
               Ten dzień był również wyjątkowy dla pierwszoklasistów, którzy dopiero stają na początku swej szkolnej drogi. Złożyli oni uroczyste ślubowanie i zostali przez Panią Dyrektor pasowani na uczniów.
                  Te chwile z pewnością zapamiętają na bardzo długo.
                  W serdecznej atmosferze uznaliśmy rok szkolny 2013/14 za rozpoczęty.
                Oby nie zabrakło w nim dużych ilości celujących i bardzo dobrych ocen oraz zwycięstw w wielu konkursach, zawodach czy olimpiadach.

********************************************************************************************************************************************

20 września 2013r. uczniowie klas 4. 5. i 6. naszej szkoły wzięli udział

w GMINNYCH ZAWODACH W SZTAFETOWCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH  w Bestwinie.

W zawodach uczestniczyły drużyny z czterech szkół z naszej gminy.

Skład drużyny dziewcząt:

Małgorzata Tarniowy

Julia Grygierzec

Agnieszka Kołodziejczyk

Paulina Nawalany

Zuzanna Wróblewska

Nadia Dolniak

Skład drużyny chłopców:

Łukasz Szyma

Bartłomiej Aleksiejuk

Patryk Sipiora

Oktawian Tomski

Dawid Adamaszek

Michał Sikora

Rezerwowi:

Dominika Sojka

Bartłomiej Kowalczyk

Dziewczęta zajęły I miejsce, a chłopcy – II.

GRATULACJE!!!

I.B