• Grudzień

Znalezione obrazy dla zapytania stroiki bożonarodzeniowe 2017

Niechaj zbliżające się święta

BożegoNarodzenia

przyniosą radość z tego co jest,

nadzieję na to, co przed nami,

uśmiech i pogodę ducha

na każdy dzień nadchodzącego roku...

Tego życzy Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

w Kaniowie

WYCIECZKA NAUKOWA UCZNIÓW KLAS SIÓDMYCH

Dnia 13 grudnia 2017 r. uczniowie klasy 7a i 7b wraz z nauczycielami języka angielskiego: mgr Ewą Adamaszek i mgr Michałem Matrasem odwiedzili Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Czechowicach-Dziedzicach.

Siódmoklasiści wzięli udział w lekcji języka angielskiego, obejrzeli film zrealizowany w ramach Międzynarodowego Tygodnia Karier Programu Erasmus oraz prezentację multimedialną   o Liceum Ogólnokształcącym.  Uczniowie zwiedzili również pracownie i budynek szkoły.

Szczególne podziękowania za umożliwienie i zorganizowanie wizyty złożyliśmy na ręce Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego mgr Jana Bierońskiego oraz nauczycieli: mgr Dominiki Owsiany i mgr Marty Raś.

*********************************************************************************************************************************************************************

WYJAZD NA LODOWISKO

Dnia 20 grudnia uczniowie klas IV-VI pod opieką T.Szkuty, D.Kóski-Beniowskiej oraz A.Czai wyjechali na  lodowisko do Czechowic-Dziedzic, gdzie doskonalili swoje umiejętności w jeździe na łyżwach.

ZAWODY  SPORTOWE

W grudniu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kaniowie zostały rozegrane gminne zawody sportowe w piłce ręcznej oraz koszykówce w kategoriach dzieci ( klasy 4-6) i młodzieży ( klasa 7. oraz 2. i 3. gimnazjum). Najlepiej w zawodach zaprezentowali się nasi młodsi chłopcy, którzy wygrali oba turnieje oraz dziewczęta z klas siódmych, które mimo iż rywalizowały z rocznikami o dwa lata starszymi, w piłce ręcznej uplasowały się na miejscu drugim, natomiast w koszykówce okazały się bezkonkurencyjne. Oba zespoły będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych.

Szkolne ,,Mikołajki"

6 grudnia 2017 roku uczniowie szkoły i przedszkolaki wzięli udział we wspólnej zabawie przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Każda klasa i grupa przedszkolaków miała okazję spotkać się z Mikołajem, który w towarzystwie swojego orszaku obdarował dzieci słodkimi upominkami.

zdjęcia w albumie fotograficznym

Znalezione obrazy dla zapytania bombki styropianowe ręcznie zdobione

Świąteczny kiermasz wpisał się już na stałe w kalendarzu naszej szkoły. W tym roku odbył się 29 listopada, podczas konsultacjii z rodzicami. Piękne prace, kartki zostały zaprojektowane i wykonane na zajęciach plastycznych i kółku plastycznym przez uczniów klas 4-7.

Tym, którzy odwiedzili nasz kiermasz serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejny.