• Dzień Mamy i Taty w najmłodszych grupach

• 20.09.2023 11:43
          • W dniach 26 i 31 maja w najmłodszych grupach przedszkolnych: „Krasnoludki” i „Puchatki” odbyły się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty.  Młodzi artyści pod okiem swoich wychowawców pięknie recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz wykonali pokazowe tańce. Przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na koniec przedstawienia rodzice z okazji swojego święta otrzymali od dzieci drobne upominki. Nie zabrakło również czasu na przytulaski i buziaki. Dodatkowo w grupie „Krasnoludki” na zakończenie uroczystości zaprezentowano wykonany przez wychowawców wzruszający film pt. „Mamo, Tato popatrz na to…mój pierwszy rok w przedszkolu”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

• 19.02.2023 22:14
          • Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu jest wielkim wydarzeniem. Podczas uroczystości najmłodsi mają okazję nie tylko pokazać dziadkom, jak są dla nich ważni, ale także zademonstrować swoje umiejętności  i talenty.
            W dniach od  8 do 10 lutego 2023 roku piękni, młodzi i zdolni aktorzy, czyli nasze kochane przedszkolaki wystąpiły w przedstawieniach przygotowanych dla swoich Babć i Dziadków. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły, a także recytowały wierszyki, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami. Każda babcia i każdy dziadek otrzymali od swoich wnuków drobne upominki. Wzruszeniom w tych dniach nie było końca.

• 05.12.2022 22:06
          • Dnia 25 listopada 2022 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzięki prezentacji multimedialnej dzieci miały możliwość zapoznania się z historią powstania pluszowego misia oraz przypomnienia sobie znanych ,,misiowych bohaterów’’ z różnych popularnych bajek. Nie zabrakło w tym dniu misiowych tańców, śpiewów i zabaw. Zarówno te małe, jak i duże przedszkolaki, wyrecytowały wspólnie wiersz Czesława Janczarskiego „Naprawimy Misia”. Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek w postaci wafli polanych pysznym miodem, pamiątkowe medale oraz miały możliwość zrobienia zdjęć w fotobudce.
          • Pasowanie na przedszkolaka 2022

• 30.11.2022 19:14
          • 25 października 2022r. w grupach „Krasnoludki” i „Puchatki” odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka.
            Młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po zakończeniu części artystycznej, dzieci uroczyście złożyły przyrzeczenia zobowiązujące je do pełnienia honorowej roli przedszkolaków. Po złożeniu przyrzeczeń pani dyrektor Agata Szypuła poprzez akt pasowania, przyjęła dzieci do społeczności przedszkolnej. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy  i symboliczne upominki.