• Kwiecień

SREBRNE MEDALE NASZYCH SIATKAREK

Dnia 2.04.2019 w Szkole Podstawowej nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się finałowe zawody o Mistrzostwo Powiatu Bielskiego w siatkówce . Nasze dziewczęta po zwycięstwie z drużyną z Kóz oraz porażce z rówieśniczkami z Rybarzowic uplasowały się na bardzo dobrym, drugim miejscu w turnieju.

*********************************************************************************************************************************************************************

Powiatowy etap konkursu

,,Lepiej zapobiegać niż leczyć"

W dniu 2 kwietnia odbył się powiatowy  etap konkursu ,,Lepiej zapobiegać niż leczyć".  Drużyna  z naszej szkoły w składzie: Oliwia Świgoń, Magdalena Lebryk i Karolina Semaniak  zajęła czwarte miejsce. W turnieju uczestniczyło 10  najlepszych drużyn z naszego powiatu. Liczyła się nie tylko wiedza, ale również umiejętności praktyczne. Drużyny rywalizowały w następujących konkurencjach:

- umiejętność udzielania pierwszej pomocy,

-konkurencja z zakresu zdrowego odżywiania,

- konkurencja z zakresu chorób cywilizacyjnych i uzależnień,

- konkurencja z zakresu promowania aktywności fizycznej

Opiekunem uczniów z ramienia szkoły była pani Barbara Wisła.

zdjęcia w albumie fotograficznym

Znalezione obrazy dla zapytania kiermasz wielkanocny  2 kwietnia roku 2019 roku w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny.

Piękne ozdoby, kartki ręcznie robione zostały zaprojektowane i wykonane na zajęciach plastycznych i kółku plastycznym przez uczniów klas 4-6.

Tym, którzy odwiedzili nasz kiermasz serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejny.

Zdjęcia w albumie fotograficznym.