• Styczeń

• WYJAZD NA LODOWISKO

Dnia 24.01.2019 uczniowie klas V-VII wraz z nauczycielami wychowania fizycznego wyjechali na lodowisko do Czechowic-Dziedzic, gdzie doskonalili swoje umiejętności łyżwiarskie.

********************************************************************************************************

MISTRZOSTWO GMINY NASZYCH SZCZYPIORNISTEK

Kolejny udany turniej zanotowała nasza młodzież. Podczas Gminnych Zawodów w Piłce Ręcznej , które 9.01.2019 odbyły się w  Kaniowie nasze dziewczęta uplasowały się na I miejscu w turnieju i tym samym zakwalifikowały się do półfinałów powiatowych , które odbędą się w Czańcu. Drużyna chłopców po bardzo dobrych meczach ostatecznie uplasowała się na II miejscu w zawodach.

Składy drużyn – dziewczęta: Hanna Sojka, Justyna Sowa, Natalia Czembor, Estera Janeczko,

Katarzyna Jonkisz, Klara Gęszka, Olivia Kozubal oraz Julia Gawlik, chłopcy: Kacper Betka, Mikołaj Kopeć, Jakub Witoszek, Rafał Beniowski, Adam Szura, Robert Goryl, Michał Grygierzec, Jakub Janusz, Patryk Wójtowicz, Szymon Janeczko, Maciej Świergoń oraz Nikodem Mika.

Znalezione obrazy dla zapytania jasełka       Zaproszenie

Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, Pracownicy AiO, Dzieci oraz Uczniowie ZSP w Kaniowie bardzo serdecznie zapraszają wszystkich Rodziców i Przyjaciół naszej placówki na tradycyjne jasełka połączone z kolędowaniem, które odbędą się 6.01.2019 roku (niedziela) o godz. 16.00 w hali szkoły.

Podczas uroczystości zostanie uruchomiona świąteczna kawiarenka, w której będzie można zakupić rozmaite słodkości, zimne i ciepłe napoje oraz frytki. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na modernizację placu zabaw w przedszkolu oraz na budowę boiska z bieżnią za halą sportową.

************************************************************