• Luty

Znalezione obrazy dla zapytania Bezpieczne ferie 2019

Znalezione obrazy dla zapytania Bezpieczne ferie - zasady

********************************************************************************************************************************

APEL PODSUMOWUJĄCY PIERWSZE PÓŁROCZE

Dnia 7 lutego 2019r. w szkole odbył się apel podsumowujący pierwsze półrocze roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie klasy 5a wraz z wychowawczynią – panią Ewą Adamaszek, w ciekawy sposób przypomnieli wszystkim zebranym co działo się w naszej szkole od września oraz podsumowali wyniki klasyfikacji.

Prowadzący przedstawili także swoim kolegom i koleżankom zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas zbliżających się ferii zimowych. Podczas apelu nie zabrakło muzyki, sportu i nagród dla uczniów, za które składamy serdeczne podziękowania sponsorom – Państwu Barbarze i Adamowi Gawęda (Supermarket Lewiatan w Kaniowie) oraz firmie Ganinex Gazda Group.

Oprawę muzyczną apelu przygotowała pani Urszula Szkucik-Jagiełka, a dekorację panie Jadwiga Gajer i Ewa Adamaszek.

zdjęcia w albumie fotograficznym

Znalezione obrazy dla zapytania CZYTANIE KSIĄŻEK          25 stycznia 2019 r. zakończył się pierwszy semestr.

Oto wyniki jakie uzyskaliście w czytaniu książek w tym semestrze.

Wyniki czytelnictwa 1 semestrze w roku szkolnym 2018/2019 w klasach:

Ilość czytelników

Przeczytane książki

Średnia na 1 ucznia

1 A

1 B

3,9

2 A

3 A

4 A

4 B

4 C

5 A

2,3

5 B

6 A

6 B

7 A

8 A

8 B

Najwięcej książek przeczytała klasa 1A i zajęła pierwsze miejsce.

Drugie miejsce zajęła klasa 4 C, a trzecie – klasa 3 A.

GMINNE ZAWODY W SIATKÓWCE DZIECI

Dnia 6.02.2019 w ZSP w Kaniowie odyły się zawody w siatkówce dzieci na szczeblu gminnym.  Bezkonkurencyjne w turnieju okazały się nasze zespoły , które zarówno w kategorii dziewcząt jak  i chłopców uplasowały się na pierwszych miejscach. Składy drużyn, dziewczętaMarta Błaszcz, Wiktoria Fajfer, Martyna Wojciechowska, Roksana Janeczko, Maja Buczek, Kinga Duda, Martyna Praska, Zuzanna Jarosz, chłopcy: Patryk Góra, Rafał Janeczko, Karol Wygoda, Gabriel Stasica, Michał Góra, Przemysław Gruszka, Patryk Janik, Wojciech Szafarczyk, Krystian Wróbel, Jakub Sieracki, Karol Sieracki.

Ponadto udany występ zanotowały nasze koszykarki, które 7.02.2019 w półfinałach powiatowych rozegranych w Pisarzowicach zajęły II miejsce w turnieju. Skład drużyny: Marta Błaszcz,Wiktoria Fajfer, Martyna Wojciechowska, Roksana Janeczko, Maja Buczek, Kinga Duda, Martyna Praska, Zuzanna Jarosz, Klaudia Mikołajczyk oraz Julia Grzywa.